Любе Авто - більше, ніж просто детейлінг!

Найбільший детейлінг центр західного регіону!

Чесність, компетентність, надійність

Відповідальність і відданість справі

Чисті і блискучі автомобілі

Про детейлінг центр

Любе Авто

Наша студія – це місце, де полірування перетворюється в мистецтво сучасного догляду за автомобілем, місце, де дрібницям приділяється особлива увага. Ми є постачальником якісної автокосметики відомих світових брендів, які визнані лідерами в області детейлінгу.

У Львові, ми одна з небагатьох компаній, яка постійно вдосконалює якість послуг, що надаються, ми впроваджуємо нові технології, навчаємося, підвищуємо кваліфікацію своїх майстрів щорічно.

Ми щиро любимо автомобілі

Любе Авто

Ми постійно вдосконалюємо свої знання і вміння в області детейлінг за допомогою програм навчання в компаніях світового рівня, а також тестуємо нові продукти на ринку автомобільної хімії.

Блиск і краса вашого автомобіля – це ще одна сходинка в сходах вдосконалення нашої роботи!

Наші послуги!

Детейлінг центр Львів

Вперше детейлінг з’явився в Південній Каліфорнії (США), потім цю практику перейняли в інших країнах  На сьогоднішній день в США налічується більше 50 тисяч Детейлерів. Спочатку детейлінг служив для підготовки авто для участі на всіляких виставках, але зараз це просто ряд процедур, що забезпечують автомобіль захистом від шкідливого впливу навколишнього середовища і надає йому естетичний зовнішній вигляд.

Детейлинг включає в себе ряд процедур , таких як комплексний чистка автомобіля, обезжирення кузова, очищення чистою глиною, відновлення, захист та полірування кузова, полірування передньої оптики та задніх фонар, багажник, моторний відсік, а також нанесення на поверхню кузова прогресивних захисних покриттів (нанокерамика, віск).

Брудне скло зі слідами від крапель, плямами і іншими неприємними моментами – проблема номер один. З нею борються сьогодні всіма доступними засобами. У продажі можна знайти безліч засобів побутової хімії, які добре справляються з брудом і розлученнями. Ось тільки захистити скляні поверхні від нових забруднень вони не можуть. Як показує практика, всі методи – це тимчасове покриття, швидко зникає під впливом зовнішніх факторів. І скло знову стає брудним. Ринок сьогодні пропонує нове гидрофобное покриття, яке виготовлено за новітніми нанотехнологіями.

Що являє собою новий матеріал.

Нове гидрофобное покриття – це рідина універсальної дії, за допомогою якої скляні поверхні доводяться до «ефекту лотоса». На них не зупиняється вода, вона стікає, не затримуючись. При цьому краплі утворюють ідеальну форму кулі. Скочуючись, вони захоплюють за собою пил і бруд. Ця рідина для скла – універсальне водовідштовхувальне покриття з брудозахисним ефектом. Гідрофобні покриття, які застосовувалися раніше і використовувалися для миття скла і скляних поверхонь, були складами, що наносяться у вигляді шару або плівки. Рідина для скла по нанотехнології – це матеріал, який скріплюється з оброблюваної поверхні на рівні молекулярних зв’язків. Розробники назвали такий спосіб скріплення – хімічне щеплення. Дослідження на спеціальних потужних мікроскопах це підтвердило. Нове покриття стало невід’ємною частиною покриття старого, воно як би спаяне з його структурою.

Хороші засоби для полірування мають відмінну здатність до відбивання світла, завдяки чому зменшують нагрівання кузова під впливом прямих сонячних променів.

Захисне полірування необхідно проводити раз на півроку або раз на дев’ять місяців. При регулярній корекції збільшується термін служби лакофарбового покриття, в подальшому вже не буде потрібно проведення всього циклу захисної обробки. Заплативши невисоку ціну за полірування автомобіля, ви будете радіти новим властивостям кузова:

 

  • Автомобіль володітиме сильним водовідштовхувальним ефектом. Після дощу достатньо буде протерти кузов злегка зволоженим рушником, аби він знову заблищав, заграв під променями сонця ;

 

  • Кузов буде захищений від подряпин, і в подальшому не буде потрібне абразивне полірування. Значить, збережеться ресурс лакофарбового покриття;

 

  • Захисне полірування попереджає «старіння» поверхні кузова і появи на ньому іржі.

 

  • Знижується і шкода, якої завдають лакофарбовому покриттю дощі і зовнішні фактори

 

  • Операція перешкоджає проникненню ультрафіолетових променів, тому колір автомобіля надовго залишається незмінним.

Гідрофобне покриття для скла – наноматеріал високої якості

Брудне скло зі слідами від крапель, плямами і іншими неприємними моментами – проблема номер один. З нею борються сьогодні всіма доступними засобами. У продажі можна знайти безліч засобів побутової хімії, які добре справляються з брудом. Ось тільки захистити скляні поверхні від нових забруднень вони не можуть. Як показує практика, всі методи – це тимчасове покриття, швидко зникає під впливом зовнішніх факторів. І скло знову стають брудними. Ринок сьогодні пропонує нове гідрофобное покриття, яке виготовлено за новітніми нанотехнологій.